Kısa Ve Bol Paçalı Pantolon Modası

Son dönemlerde hem erkek hem de bayanların tercih ettiği kısa pantolon modası, gerçekten sezonun en iyi pantolon ve ayakkabı şıklığını ortaya koydu. Hal böyle olunca da ilgi arttığı gibi pantolon modellerinde renkler ve tarzlarda arttı. Bununla beraber bu sezonun kısa pantolon modellerinde dikkat çeken modellerden bir diğeri ise, hem bol paçalı hem de kısa olan pantolon modelleri oldu.

moda

moda

Öncesinde bol pantolonlar meydana çıkarken sonrasında ise, bilekte bitecek şekilde kısa paçalar ile hayatımıza bu tarz pantolonlar endeks edildi. Sokak modası içinde görebileceğiniz hem kısa hem de bol paçalı pantolon modelleri, gerçekten hoş duruyor…

Kısa ve Bol Paçalı Pantolon Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hem kısa hem de bol paçası olan pantolon modellerini denemek, bir kez olsun giymek istiyorsanız eğer, ayakkabılarınızı ise boğazlı stilettolardan yana kullanabilir ve harika bir kombini siz de bu sayede yapabilirsiniz. Tabi bu yönde uzun boylu bayanların tercihi olmasına dikkat çekmeliyiz.

pantolon

pantolon

Baskılı tunik modelleriyle bu tarz bir pantolona sizlerde kombin yapabilirsiniz. Kısa biker ceket ile de kombin yapabileceğiniz böyle bir tarza sahip pantolon modelinde, kısa bluz ile kombin yaptığınızda da çok şık duracağından emin olabilirsiniz.

 

Etiketler: ,

 
 
 
 
 
 

Copyright © 2023 . Tüm Hakları Saklıdır.