4.5 G Uyumlu Telefonlar

Günümüzde kullandığımız bilgisayarların işlemci güçleri, bugün elimizde kullandığımız mobil cihazlar ile neredeyse aynı olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca diğer teknik özellikleri ile de masaüstü sistemler ile aynı performansı verebilen akıllı telefonlar yeni nesil internet teknolojileri ile daha işlevsel bir hale geliyor. 4.5G hızındaki bağlantı sayesinde daha düşük gecikme süreleri ve yüksek kapasitede mobil internet teknolojilerine erişilebiliyor. GSM sağlayıcınızdan SIM kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını öğrendikten sonra kolay bir şekilde 4.5 g uyumlu telefonlar sayesinde sizler de bu teknolojiden yararlanabilirsiniz.

iPhone 6S

Apple’ın oyun değiştiren akıllı telefon modeli iPhone, her yıl yeni bir modeli ile karşımıza çıkıyor. Apple’ın yeni gözdelerinden olan iPhone 6s modeli sayesinde 4.5G bağlantısını rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz. iPhone 6s’in üst düzey teknik özelliklerini bu bağlantı türü ile denediğiniz zaman son derece hızlı bir performans elde edebilirsiniz.

Samsung S6 Edge Plus

Tasarım harikası olarak nitelendirilen Samsung S6 Edge Plus, dayanıklılık özellikleri ve geniş ekranı ile ön plana çıkıyor. Birbirinden ilginç özelliklere sahip olan Samsung S6 Edge Plus sayesinde 4.5G teknolojisinden de yararlanabiliyorsunuz.

Sony Xperia Z5

Yüksek işlemci hızına sahip olan Sony Xperia Z5 modelinin 4.5G uyumu sayesinde 4K çözünürlükteki yeni nesil videoları rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

HTC One A9

Kamera özellikleri ile dikkat çeken HTC One A9 modeli ile Ultra HD videoları izleyebilirsiniz. Mobil internet kullanımı için ideal olan HTC One A9’u 4.5G bağlantı ile kullanarak üst düzey bir performans yakalayabilirsiniz.

4.5 G Neleri Değiştiriyor? 4.5 G, daha hızlı bir internet deneyimini sizlere sunuyor. Telefonunuza indirmek istediğiniz bir oyunu 3G bağlantı ile 3 dakikada indirebilirken, 4.5G sayesinde aynı oyunu 3 dakika gibi kısa bir sürede indirebiliyorsunuz. Ayrıca yüksek çözünürlüklü videoları da en üst düzey kalitede görüntüleyebiliyorsunuz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 . Tüm Hakları Saklıdır.