Kozmetik Salonlarında Güzellik ve Bakım

Kozmetik salonları uyguladıkları uzman bakım metodları ile sizi güzellik ve estetiğin doruklarına ulaştırır.  Kozmetik ürünleri kullanarak evde yapılan bakımlar günlük hayatta yeterli olabilir.  Ama yaşamınız  sadece  günlük hayattan ibaret değildir. Özel günlerinizde  bir kozmetik salonuna giderek profesyonel bakım yaptırırsanız bunun ayrıcalığını da yaşarsınız.

Kozmetik Salonları

Kozmetik Salonları

Kozmetik Salonlarında Neler Yapılır?

– İstenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Jilet başlıkları ile yapılan tıraşlar deriyi tahriş edebileceği gibi, vücudun her kısmında kullanılamaz. Kollar ve yüzdeki tüyleri daha sağlıklı ve pratik yolardan güzellik salonlarında giderebilirsiniz. Tüy dökücü kıremler, kozmetik bantlar, türlü bitki özleriyle elde edilmiş olan yapışkanlar ile geçici olarak tüylerden arınabilirsiniz. Lazer yöntemi ise kalıcı olarak istenmeyen tüylerlerden sizi kurtarabilir.

Kozmetik Salonları

Kozmetik Salonları

– Manikür ve pedikür yaptırırken el ve ayak bakımınızı da yaptırabilirsiniz.

– Yüz ve göz maskeleri ile kırışıklıklar ve göz altı şişleri giderilebilir.

– Çeşitli bitki özlerinden üretilen masaj yağlarıyla yapılan sağlık masajları kasları gevşetir, kan dolaşımını açar ve teniniz kusursuzlaşır. Sağlık masajları bel, bacaklar, ense ve boyun,  omuz ve kollara lokal şekilde yapıldığı gibi isteğiniz taktirde kapsamlı olarak da uygulanabilir.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Eksimum. Tüm Hakları Saklıdır.