ISO 27001 2013 Belgelendirme için Yol Haritası

Siber suçların ve bilgi güvenliği ihlallerinin artması ciddi sorunlara yol açarken siber saldırı ile ilişkili riskleri yönetmek, tüm sektörlerdeki kuruluşlar için bir önceliktir. Bu yüzden artan sayıda şirket, iso 27001 2013 belgelendirme eğitimlerine katılarak bu alandaki sorumluluklarını göstermek için uluslararası standartları uygulama yolunda adım atıyor. Ayrıca birçok şirket, bilgilerini güvende tutmak için daha fazla bütçe ve insan gücü ayırıyor.

writing-1149962_1280

ISO 27001 2013 Belgesi Niçin ve Nasıl Alınır?

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı (ISMS) iso 27001 2013 belgelendirme sürecinde kuruluşunuzun kilit bilgi varlıklarının siber tehditlere karşı güvende olmalarını sağlamak için uluslararası kabul görmüş bir çerçeve sunar. Dünyanın en çok tanınan uluslararası yönetim sistemi standartlarından bazılarına sertifika verilmesi, stratejik planlama, güçlü bir iç ekip çalışması, bağımsız ve tanınmış bir profesyonel hizmet sağlayıcı ile yakın bir çalışma ilişkisi içinde yapılmasını gerektirir.

Kuruluşunuzun organizasyonunu düşünün, bilgi güvenliğine ne kadar önem veriyorsunuz? isobelgeleri.net ihtiyaçlarınızı karşılamak ve güvenli yönetim sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için düzenlenmiş bir dizi eğitim çözümü ile size destek olabilir. Hemen iletişime geçerek ISO 27001 2013 belgelendirme için yol haritanızı belirleyebilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Eksimum. Tüm Hakları Saklıdır.