Göğüsleri Dolgun Göstermenin Yolları

Gördüğünüz mükemmel vücutlu kadınların bazıları aslında küçük ve masum hileler ile bu görünümü elde ediyor olabilir. Aslında vücudunuzla ilgili gördüğünüz kusurları biraz olsun gizlemenin pek çok yolu var. Örneğin; göğüsleri dolgun göstermenin yolları çok sayıda kadının uyguladığı bir metottur. Eğer siz de göğüslerinizin küçük olmasından şikâyet ediyorsanız kolaylıkla bu yöntemleri uygulayabilirsiniz. Peki, nasıl?

Duruşunuzu Düzeltin

Göğüsleri küçük gösteren en önemli neden, hafif kambur durmaktır. Eğer duruşunuzu düzeltir ve daha dik durursanız göğüsleriniz de en az bir beden daha büyük görünmeye başlar. Üstelik hiçbir hile yapmadan… Dik duruş vücudu daha uzun ve daha ince de gösteriyor. Bilginiz olsun.

Sütyen Bedenini Doğru Seçin

Seçtiğiniz sütyen bedeninin size uygun olup olmadığını gözden geçirin. Çünkü kadınların büyük bölümü kendine uygun sütyen seçimini maalesef yapamıyor. Doğru sütyeni belirlemek için dikkat etmeniz gereken husus göğsünüzü tam olarak kaplıyor olmasıdır. Eğer göğüsleriniz sütyeni taktıktan sonra hafif yayvan görünüyorsa, o beden size küçük geliyor demektir. Eğer göğüslerinizde boşluk kalıyorsa, büyük beden kullanıyorsunuz demektir. Ayrıca sütyenin askılarını da doğru şekilde ayarlayın. Askıların bol olması, göğüslerinizin dikliğini gizler.

Makyaj Sadece Yüze Yapılmaz

Makyaj sadece yüze mi yapılır? Elbette hayır! Dekolte bölgesinde cilt renginizden bir ton koyu fondöteni sürün. İki göğsünüzün ortası şeklinde süreceğiniz bölgeyi belirleyebilirsiniz. Ancak abartıya kaçmayın ve çok koyu bir görünüm olmadığından emin olun. Bu hile ünlüler tarafından da sıklıkla uygulanıyor.

Kolları Sıvayın, Şınav Vakti!

Her gün 20 kez şınav çekmeniz üst göğüs kaslarınızı çalıştırmanızı sağlar. Bu da göğüslerinizin bir süre sonra yarım ya da bir beden büyümesini sağlıyor. Aslında bu bir hile değil. Göğüslerinizin gerçekten az da olsa büyümesini sağlayan bir yöntem.

 

Etiketler: , , , , , ,

 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2022 Eksimum. Tüm Hakları Saklıdır.