Can Yakan Kıyafetler

Kadınlar için güzellik bambaşka bir rütbedir ve o rütbeye erişmek için kadınların yapamayacağı şey yoktur. Fakat güzellik uğruna her şeyde körü körüne yapılmamalı. Zira bazı güzellikler hastalığa mal olabiliyor.

moda

moda

Günümüzde sorup sorgulamadan giydiğimiz ama aslında sağlığımıza zararlı birçok şey var. Adına moda denilen ve içinde güzelliklerin yanı sıra hastalıkları da barındıran bu kavram, dikkat edildiği sürece güzeldir ama dikkatten kaçtığı dönemde de baş belası haline gelebilir. Orijinal olmayan gözlüklerden kalitesiz kıyafetlere kadar birçok dikkat edilmeden alınan giysi, kalıcı hasarlar bırakabilir.

Tek moda sağlıktır

Baktığımızda ülkemizde en çok tercih edilen pantolon türü dar pantolondur. Genç kızlarımızın vazgeçemediği ve dolaplarından eksik etmediği bu pantolonlar, uzmanlara göre sinir sıkışmasına neden olabiliyor. Bunun gibi Çin’den ithal edilerek ülkemize gelen ve oldukça talep gören suni deri ürünleri var.

moda

moda

Gerçek deri teninize hava aldırırken bunu suni deride yaşayamazsınız. Böylece cilt hava almadığı için mantar gibi problemler ortaya çıkar. Sağlık için bazı heveslerden uzakta kalmak gerekir. Sağlık, her şeyden önce gelir. Hayatın tek modası, sağlıktır.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Eksimum. Tüm Hakları Saklıdır.