Airbrush Makyaj Nedir?

Airbrush makyaj yöntemi, özellikle film endüstrisinde kullanılır, çünkü ‘hava basınçlı püskürtme’ yöntemi yüze doğal bir görünüm kazandırır, temiz ve net gösterir. Bununla birlikte, HD videolarda, geleneksel makyaj yüzünden yüzdeki birçok gözenek ve kırışıklıklar görülebilir. Airbrush makyaj, allık, fondöten, dudaklar ve kaşlar için mükemmel görünüm sağlayan formüller içerir. Ayrıca bir profesyonel için daha hızlı bir makyaj yöntemidir ve farklı fantezi ve özel makyaj efektleri için kullanmanın birçok yolu vardır.

air

Airbrush Makyaj Avantajları

  • Kalem tipi bir boya tabancası ile püskürtüldüğünden çok ince bir makyaj tabakası oluşturur. Makyaj hafiftir; klasik makyaj gibi ağırlık hissetmezsiniz.
  • Airbrush makyaj, ciltteki derin gözenekleri, yara, bere veya sivilceleri doğal bir görünüm ile kapatır. Cildin her yanına homojen dağıtılan pürüzsüz HD kalitesinde bir makyaj elde edersiniz.
  • Airbrush makyaj yöntemi aynı zamanda cilde temasa gerek duyulmayan özelliği sayesinde hijyen sağlar.
  • Airbrush özellikle BB krem ve fondöteni oldukça az tüketir, uzun vadede tasarruf sağlar. Ter, yağmur ve ısıya karşı dirençlidir. Havuz veya denize girebilirsiniz, makyajınız bozulmaz, elbiselerinize bulaşmaz. Fakat bu özellik daha çok kullanılan malzemelerin kalitesi ile ilgilidir.
 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Eksimum. Tüm Hakları Saklıdır.