Kedi Sinekliği Nedir?

Sineklik olarak bilinen ürünler genellikle kapalı alanların havalandırılmasında dışarıdan gelebilecek olan sinek, böcek ve benzerlere karşı koruma olarak bilinir. Fakat sineklikle sadece kapalı alan havalandırmasında dış alanda iç alana börtü böceğin geçişine değil aynı zamanda iç alanda bulunan köpek ve kediler içinde önemlidir. Köpek ve kedi sinekliği olarak ifade edilen sineklikler evcil hayvanların dış alana kaçarak zarar görmesine de engel olan özelliğe sahip olması ile biliniyor.

Köpek ve kedi sinekliği normal sineklikler gibi yana ya da üste açılma eğilimi olan pileli uygulamalar değildir. Daha kaliteli ve sabit olarak yapılan uygulamalar sayesinde evcil hayvanlarınız korunmuş olur. Ürün alımınızda ise kaliteli üretime yer açmanız son derece önemlidir.

Kedi Sinekliği Nereden Alınır?

Köpek ve kedi gibi evcil hayvanların dış alan kaçışına engel olan sineklik uygulamaları sayesinde evcil hayvanlarınızın güvenliği sağlanmış olur. Herhangi bir şekilde deforme olmama özelliğine sahip olan özel sineklik telleri için ise http://www.pilesan.com.tr/kedi-ve-kopek-sinekligi adresinden detaylı bilgi alarak sipariş verebilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Eksimum. Tüm Hakları Saklıdır.