Yeni Moda Kısa Topuklular

Moda, sürekli değişen bir kavramdır. Hızlı ve keskin geçişleri olan modayı, en çok kadınlar takip eder. Her yeni gelişme, onlar için bir mihenk taşıdır adeta. Yoğun ilgi gösterirler ve o ürüne hemen sahip olmak isterler. Bu onlar için bir hayat tarzıdır. Yaşamın bir başka adıdır ve onlar bu durumdan çok mutlu olurlar.

kısa topuklu ayakkabı

kısa topuklu ayakkabı

Yürümenin Zorluğuna Çare

Bu yazın modasından biraz bahsetmek istiyorum. Yaz aylarında tercih edilecek ayakkabılarda, farklı bir ürün gün yüzüne çıktı. Yeni moda olarak algılanan kısa topuklular, yaz boyunca ayaklarınızda olacak. Şimdiden onlara dolaplarınızda yer açmanızı tavsiye ederiz. Yürümenin zorluğu, kabul edilen bir gerçek olarak karşımızda duruyor.

kısa topuklu ayakkabı

kısa topuklu ayakkabı

Bu duruma adeta bir imdat freni olan bu ayakkabılar ile yaz ayları artık daha rahat geçecek. Babet tarzı ayakkabılardan sıkılan kadınlar için, son derece şık bir tercih olacak bu ayakkabılar, Jean pantolon veya mini etek ile şahane bir kombinin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Sıcak yaz günlerinde, ayaklara özgürlük vermenin zamanı gelmedi mi, o halde harekete geçin.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Eksimum. Tüm Hakları Saklıdır.